FOTOGALERIE

Turistická vycházka

V posledním týdnu jsme se vypravili na vycházku na Drahoušek. Slunce pěkně hřálo už ráno, proto jsme ze silnice odbočili do lesa, kde byl příjemný chládek. Při svačince si děti odpočinuly a hned potom prozkoumaly okolí, stavěly domečky pro zvířátka a skřítky. Cestou sbíraly lesní jahody, zahrály si pohybovou hru Oheň, voda, blesk, běhaly a hrály si.
1-20 | 21-40 | 41-43 |